Działy

Działy

Kadry/Sekretariat

Specjalista ds. kadrowo-organizacyjnych: Barbara Kostrzewska

tel. 59 840 58 23

e-mail: b.kostrzewska@mbp.slupsk.pl, sekretariat@mbp.slupsk.pl, kadry@mbp.slupsk.pl

Dział Administracyjno-Gospodarczy

Kierownik: Mariusz Kraskowski

tel. 59 840 58 51

e-mail: m.kraskowski@mbp.slupsk.pl, administracja@mbp.slupsk.pl

Dział Promocji i Komunikacji

Kierownik: Przemysław Kowalczyk

tel. 59 840 58 29

e-mail: p.kowalczyk@mbp.slupsk.pl , promocja@mbp.slupsk.pl

Dział Finansowo-Księgowy

Główny Księgowy: Andżelika Dyrmo

tel. 59 840 58 34, 59 840 58 40

e-mail: a.dyrmo@mbp.slupsk.pl, ksiegowosc@mbp.slupsk.pl

Dział Udostępniania Zbiorów

Kierownik: Kinga Dziwisz

tel. 59 840 58 38

e-mail: k.dziwisz@mbp.slupsk.pl

Wypożyczalnia

tel. 59 840 58 35

Wypożyczalnia Międzybiblioteczna

tel. 59 840 58 41

e-mail: miedzybiblioteczna@mbp.slupsk.pl

Dział Gromadzenia, Opracowania i Kontroli Zbiorów

Kierownik: Iwona Glaser

tel. 59 840 58 26

e-mail: i.glaser@mbp.slupsk.pl, gromadzenieiopracowanie@mbp.slupsk.pl

Informacje dotyczące gromadzenia zbiorów i nieodpłatnego przekazywania zbiorów dla biblioteki

e-mail: zamowieniagromadzenie@mbp.slupsk.pl

Dział Informacji Regionalnej i Bibliograficznej

Kierownik: Sławomir Żabicki
e-mail: s.zabicki@mbp.slupsk.pl

Sekcja Bibliografii Regionalnej
tel. 59 843 39 01
e-mail: region@mbp.slupsk.pl

Bałtycka Biblioteka Cyfrowa
tel. 59 840 58 33
e-mail: kontakt@bibliotekacyfrowa.eu , digitalizacja@mbp.slupsk.pl

Dział Informatyczny

Kierownik: Maciej Brodacki

tel. 59 840 58 32

e-mail: m.brodacki@mbp.slupsk.pl

Bibliotekarz systemowy

Renata Matejczuk

tel. 59 840 58 25

e-mail: r.matejczuk@mbp.slupsk.pl

Instruktor ds. bibliotek w powiecie słupskim

Barbara Kozera

tel. 59 840 58 39

e-mail: b.kozera@mbp.slupsk.pl

Redaktorzy witryny www MBP w Słupsku

tel. 59 840 58 29

e-mail: p.kowalczyk@mbp.slupsk.pl , j.dudek@mbp.slupsk.pl