Spotkanie z Dianą BRZEZIŃSKĄ

18.09.2023

17:00

Spotkanie z Dianą BRZEZIŃSKĄ

Spotkanie z Dianą BRZEZIŃSKĄ
Zapraszamy serdecznie na spotkanie w cyklu "Kryminalne Kobiety" z Dianą Brzezińska 18 września 2023 r. o godz. 17:00. Spotkanie odbędzie się w Centrum Handlowym Jantar, a rozmowę poprowadzi Daniel Klusek!

Brzezińska Diana – Jak sama mówi „Badam sprawy zabójstw, piszę o nich i opowiadam. Cały czas poszukuję odpowiedzi na pytanie “DLACZEGO?”. Miłośniczka wszelkich zagadnień kryminalistycznych i dobrej literatury. Od lat biega po sądach, budynkach prokuratur, komisariatach i zakładach karnych, zgłębiając niezliczone śledztwa i badając popełnione w Polsce zabójstwa. Nieraz widziała rzeczy dla wielu niedostępne. To, co odkrywa za aktami spraw, inspiruje ją do tworzenia powieści kryminalnych. Autorka serii z Adrianną Czarniecką „Będziesz moja”, „Zaufasz mi”, „Obiecasz Mi” „Odejdziesz ze mną”, a także serii z prokurator Gabrielą Sawicką „Nie dopniesz swego”, „Nie odpuszczę”, Nie wygrasz ze mną”, Nie odkryjesz prawdy”.

Spotkanie w Centrum handlowym Jantar odbędzie się kilkanaście dni po premierze, najnowszego piątego tomu „Nie oszukasz mnie”, który opowiada o dalszym ciągu rozmaitych zdarzeń w życiu prokurator Sawickiej.

Projekt jest finansowany z funduszy Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, oraz z funduszy Urzędu Miasta Słupsk.