Konkurs fotograficzny TU czyTAM

05.07.2023

Konkurs fotograficzny TU czyTAM

\\10.0.0.197\Udzialy-Pracownicy\Promocja\Wspolny\!!!!!!!_robocze 2022\2023\tU CZYTAM KONKURS FOTOGRAFICZNY
Uwaga, uwaga! Mamy dla Was niesamowitą okazję, która połączy dwie pasje: miłość do książek i fotografii! Przedstawiamy Wam konkurs fotograficzny "TU czyTAM", który nie tylko zapewni Wam mnóstwo zabawy, ale również otworzy drzwi do nieoczywistych światów literatury.

Czym jest ten konkurs? To szansa dla każdego z Was, aby podzielić się swoją wyobraźnią i umiejętnościami fotograficznymi. Waszym zadaniem jest sfotografowanie książki czytanej w miejscach, gdzie nie spodziewalibyście się jej widzieć. Czy to będzie na drabinie, przy fontannie czy na plaży - wybór należy do Was! Niech Wasze zdjęcia opowiedzą historię, która zachwyci i zainspiruje innych.

Nie traćcie czasu! Macie możliwość nadesłania aż trzech zdjęć, więc wybierzcie swoje ulubione ujęcia i dajcie im szansę zabłysnąć. Pokażcie nam swoje pasje, kreatywność i oryginalne podejście do czytania książek. Czekają na Was fantastyczne nagrody i szansa na zyskanie uznanie dla Waszych talentów.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać Wasze zdjęcia na adres konkursy@mbp.slupsk.pl do 10 września 2023 r. wraz z oświadczeniem.

Regulamin oraz oświadczenie w plikach poniżej:

REGULAMIN KONKURSU Tu czy TAM

Oświadczenie (dorosły)

OŚWIADCZENIE (dzieci)

PARTNERZY KONKURSU: