Konkurs - "Biżuteria z natury"

10.03.2023

Konkurs - "Biżuteria z natury"

Konkurs -
Zapraszamy do udziału w konkursie "Biżuteria z natury". To już XI edycja konkursu plastyczno-literackiego "Na mapie świata jest takie miejsce".

Pomorski Zespół Parków Krajobrazowych Oddział Park Krajobrazowy „Dolina Słupi” oraz Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku zapraszają do udziału w XI edycji konkursu „Na mapie świata jest takie miejsce” pt. „Biżuteria z natury”. Do wzięcia udziału w konkursie zapraszamy dzieci i młodzież w trzech kategoriach,  klasy IV-VI, VII-VIII szkoły podstawowej oraz uczniów szkół średnich. Przedmiotem  konkursu jest zaprojektowanie i wykonanie wybranej biżuterii (może to być wisiorek, naszyjnik, pierścionek, broszka, bransoletka, zapinka do włosów, zapinka do rękawa koszuli itp. ….) oraz nadanie nazwy i przygotowanie w formie pisemnej krótkiej reklamy wykonanego przedmiotu. Praca musi być tworzona indywidualnie. Szczegóły w regulaminie.

Ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród, wernisaż prac nastąpi w dniu 5 czerwca 2023 roku w MBP, Filia nr 7 w Słupsku. W konkursie przewidujemy klasyfikację indywidualną, na zwycięzców czekają nagrody ufundowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną i Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”. Dla wszystkich uczestników przewidziano pamiątkowe dyplomy.     

Anna Kasprzak

Źródło: www.dolinaslupi.pl