Książkomat - wygodna forma wypożyczania

Książkomat - wygodna forma wypożyczania

Odbierz o dowolnej godzinie zamówione materiały z Biblioteki Głównej i Miejsca Animacji Kultury w książkomacie!

Drogi Czytelniku, uruchomiliśmy KSIĄŻKOMAT!

Jest to urządzenie samoobsługowe, które umożliwi Ci odbiór zamówionych książek, filmów lub audiobooków o dowolnej porze dnia i nocy – sprawdź jakie to proste!

• Zaloguj się na swoje konto biblioteczne poprzez katalog naszej biblioteki.
• Wybierz ze zbiorów Biblioteki Głównej lub Miejsca Animacji Kultury tytuł książki, płyty czy audiobooka.
• Zmień punkt odbioru na Książkomat [domyślnie wybrana jest opcja Wypożyczalnia].
• Po zrealizowaniu zamówienia otrzymasz z Biblioteki e-mail potwierdzający.
• Zamówione do książkomatu materiały odbierzesz z urządzenia na ulicy Grodzkiej 3.
• Nie zapomnij zabrać karty bibliotecznej!
• Na miejscu wczytaj kod kreskowy swojej karty.
• Wyjmij zamówienie z automatycznie otworzonej skrytki.
• Zamknij skrytkę lub - ewentualnie - włóż do niej zwracane książki.

Zachęcamy wszystkich zabieganych oraz wszystkich mających obawy przed osobistymi odwiedzinami Biblioteki oraz tych, którym trudno dotrzeć do Biblioteki w godzinach jej otwarcia.

■■ - Zamawiaj online ■■ - Odbieraj ■■ - Zwracaj wypożyczenia do książkomatu!

WAŻNE!

Pierwsze logowanie na konto biblioteczne [w katalogu bibliotecznym] wymaga aktywacji. Poproś wówczas bibliotekarza o przesłanie linku aktywacyjnego na adres e-mail podany przy zapisie.

Do książkomatu można zwracać wypożyczone zbiory tylko podczas odbierania zamówień!