Ewelina i Piotr mieli marzenie oraz konkretny plan na jego realizację – tak należałoby rozpocząć opowieść o naleśnikarni Koty Za Płoty, która pojawiła się w Słupsku w ubiegłym roku.

Wnętrza lokalu są owocem ciężkiej wielotygodniowej pracy, która, w dużej mierze, została wykonana przez samych właścicieli. Tym bardziej trzeba docenić efekt końcowy – jest przestronnie, jest przytulnie, jest oryginalnie, jest stylowo, ale jednocześnie domowo. 

Na pierwszy rzut oka widać, że w aranżacji nie ma ani jednego przypadkowego elementu. Pastelowe odcienie, cegła, drewno, niebanalne oświetlenie, no i, rzecz jasna, wszędobylskie koty, które odnalazły tutaj swój raj. Menu to, przede wszystkim, naleśniki (farsze słodkie, mięsne, rybne, warzywne…), desery, ciasta (pieczone przez Ewelinę), zupy, koktajle, świeżo wyciskane soki, piwo (m. in. z browaru Czarny Kot) oryginalne herbaty, dobra kawa, wino…

Szef kuchni Piotr poleca:

Naleśnik Malinka z twarogiem, gorącymi malinami, miętą i lodami waniliowymi.

Naleśnik z cukinią, serem gorgonzola i pomidorkami koktajlowymi podany z bukietem sałat i sosem.

Naleśnik Meksykański – z mięsem mielonym, papryką, fasolą czerwoną i kukurydzą; w pikantnym sosie chili, podany z bukietem sałat i jogurtem naturalnym.

Odwiedźcie Koty Za Płoty nie tylko po to, żeby dobrze spędzić czas i smacznie zjeść – przyjdźcie, żeby przekonać się, że marzenia się jednak spełniają.

W ramach programu zBdK zniżka 1 zł na każdy naleśnik  oraz promocyjna cena 10 zł za zestaw kawa lub herbata + ciasto własnego wypieku.

Koty Za Płoty Zapraszamy w imieniu Eweliny i Piotra.