regulamin konkursu Strachy na lachy

Miejska Biblioteka Publiczna im. M. Dąbrowskiej w Słupsku, Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna W Gdańsku oraz Wydawnictwo Literatura zapraszają na X edycję akcji czytelniczej "Z książką na walizkach" pod hasłem STRACHY NA LACHY!

W tym roku naszymi gośćmi będą:

Tomasz Trojanowski  - 4 października  godz. 11.30 Miejsce Animacji Kultury ul. Grodzka 3

Rafał Witek  - 5 października  godz. 11.30 Filia nr 7 ul. Podgórna 1

W ramach akcji Wydawnictwo Literatura organizuje konkurs plastyczny dla dzieci uczestniczących w spotkaniach – zwycięzca otrzyma grę planszową oraz zestaw książek Wydawnictwa Literatura. Szczegóły konkursu w załączniku.

Na zgłoszenia dzieci (imię, nazwisko, klasa, szkoła i wychowawca) czekamy do 26 września 2017 roku.

Prace zgłoszonych dzieci przyjmowane są do 3 października 2017 r. do godz. 18.00 (w siedzibie MBP przy ul. Grodzkiej 3 i Filii nr 7 przy ul. Podgórnej 1) w kopercie z dopiskiem „Strachy na lachy” wraz z wypełnioną Zgodą na publikację wizerunku.

Jeżeli nie posiadacie Państwo w swoich zbiorach książek, których konkurs dotyczy, istnieje możliwość umówienia wcześniejszego spotkania z bibliotekarzem, który przyjdzie do szkoły, zaprezentuje uczniom książkę i przeczyta jej fragment.

Informacji udziela:

Magdalena Pepłońska Dział Promocji i Komunikacji