Lawendowy Ogród to niezwykła przestrzeń, która służy mieszkańcom. Dzięki Wam to miejsce może stać się naprawdę magiczne. Wystarczy głos - Twój głos. Nie wahaj się - spraw sobie magiczny ogród.

„Lawendowe Spotkania Literackie” - POZYCJA 39 - ZADANIA SPOŁECZNE OGÓLNOMIEJSKIE

Cykl działań kulturalnych dla mieszkańców Słupska:

• literackie warsztaty dla dzieci,
  • spotkania autorskie z autorami literatury pięknej i literatury faktu,
  • rodzinny piknik pt. „Festiwal bajek”,
  • konkurs fotograficzny pt. „Z książką w ogrodzie”.

Wyjątkowość projektu polega na umożliwieniu prowadzenia bezpośredniego dialogu pisarza z czytelnikiem. W ten sposób zniwelujemy barierę niedostępności kultury dla osób, których nie stać na dotarcie do większych ośrodków kulturalnych w kraju.

Pamiętaj! POZYCJA 39 - w kategorii ZADANIA SPOŁECZNE OGÓLNOMIEJSKIE

„Lawendowy Ogród Literacki” – II etap - POZYCJA 11 - ZADANIA INFRASTRUKTURALNE OGÓLNOMIEJSKIE

Dzięki Wam ogród stanie się miejscem w którym z przyjemnością będą spędzać czas mieszkańcy naszego miasta.

W ramach projektu:

• zamontujemy monitoring ogrodu,
  • wykonamy kamienny chodnik, zamontujemy 6 ceramicznych figurek przedstawiających historyczne postaci miasta Słupska,
  • zakupimy nietypowy rower wyposażony w specjalny wózek z książkami.

Pamiętaj! POZYCJA 11 - w kategorii ZADANIA INFRASTRUKTURALNE OGÓLNOMIEJSKIE