W niedzielę 14 października 2018 r. zapraszamy do czytelni głównej przy ul. Grodzkiej 3 na spotkanie z Magdaleną Grzebałkowską autorką książki „Komeda. Osobiste życie jazzu”.

W książce autorka opisuje historię artystycznego życia Komedy, jazzmanów  polskiego jazzu, background polityczno-społeczny czasu Komedy. Spotkanie będzie ilustrowane muzyką  Krzysztofa Komedy w wykonaniu Leszka Kułakowskiego.

komeda sm

Program XXIV Komeda Jazz Festival:

Czwartek, 11 października, godz. 19:00, Pałac Aureus - Słupsk:

Adam Czerwiński Polskie Przeboje
Simone Gubbiotti Trio Underdogs (Włochy)

Piątek, 12 października, godz. 19:00, Dom Kultury w Ustce:

Krzysztof Kobyliński KK Pearl feat. Hanna Banaszak

Sobota, 13 października, godz. 19:30, Słupski Inkubator Technologiczny - Słupsk, ul. Portowa 13B

Leszek Kułakowski Quintet feat. Andy Middleton (USA)
Soyka & Karolak Trio Swing Conmmunication

Niedziela, 14 października, godz.15:00, Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku, ul. Grodzka 3 - WSTĘP WOLNY!!!

Spotkanie autorskie z Magdaleną Grzebałkowską - promocja książki 'Komeda. Osobiste życie jazzu'
Koncert Leszek Kułakowski
'Komeda'