Grzegorz Chwieduk siedzi przy stole, pokazuje książki, obok niego siedzą kobiety

Poeta z Kępic Grzegorz Chwieduk chętnie pisze o kobietach i to kobiety wysłuchały jego wierszy na spotkaniu autorskim w Filii nr 6.  

Czytaj więcej...

Dzieci i rodzice stoją przy stosikach książek

"Czytam z mamą, czytam z tatą" tym razem w świątecznej odsłonie. W wigilię Dnia Dziecka Filia nr 6 zaprosiła najmłodszych z rodzicami do wspólnej zabawy.

Czytaj więcej...

Grzegorz Chwieduk siedzi na krześle i gra na gitarze

Grzegorz Chwieduk, słupski poeta i pieśniarz dał koncert w Filii nr 6. Gość wieczoru, który niedawno wrócił z Australii wystąpił z autorskim repertuarem.

Czytaj więcej...

zdjęcie uczestników projektu

Na naszym nowym kanale filmowym "Gorączkowo zaczytani" pojawiły się już wszystkie trzy konkursy dla dzieci i młodzieży. Konkurs na videorecenzję polega na nagraniu własnego filmiku polecającego Waszą ulubioną książkę, konkurs na fanfik na napisaniu ciągu dalszego przygód bohaterów jednej z książek, które przeczytaliście, a w konkursie na ilustrację przysyłacie nam obrazek, który stworzycie na podstawie książki, która szczególnie przypadła Wam do gustu. Laureaci wszystkich konkursów zostaną zaproszeni na nagranie specjalnego odcinka "Gorączkowo zaczytanych",w którym zaprezentujemy wyróżniające się prace.

Czytaj więcej...

warsztaty filmowe

Rusza nowy wideoblog słupskiej biblioteki. Młodzi czytelnicy polecają książki rówieśnikom na youtubowym kanale „Gorączkowo zaczytani”. Pierwszy film już jest! Kolejne niebawem. Dla widzów przygotowaliśmy atrakcyjne konkursy.

Czytaj więcej...