Wakacje w filii nr 3

Połowa wakacji za nami…

Wakacje to dla każdego dziecka czas odpoczynku od szkoły i nauki, ale jest to także czas zabawy i podróży. Wielu z naszych młodych czytelników nie miało jednak możliwości wyjazdu na kolonie letnie, ale Filia nr 3 MBP przy ul. Zygmunta Augusta 14 w Słupsku zaproponowała dzieciom bogatą ofertę zajęć.

Czytaj więcej...

kadr z filmu

Goszczące na praktykach dziewczyny - Kaja Małgorzata, Martyna Koprowicz i Izabela Stanisławek - nakręciły film. Efekty ich pracy możecie podziwiać na naszym bibliotecznym kanale na You Tube

ZOBACZ FILM O FILII NR 3

UWAGA!!! Od 12 do 14 czerwca 2017 Filia nr 3 przy ul. Zygmunta Augusta 14 będzie nieczynna z powodu kontroli zbiorów. Za utrudnienia przepraszamy!

Plakat Dariusz Rekosz

Zapraszamy 16 maja o godz. 8:30 go Filii nr 3 na spotkanie z Dariuszem Rekoszem. Spotkanie odbywa się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki dla dzieci i młodzieży. 

Czytaj więcej...

Czytam wyobraźnią

Wiosna zawitała również do biblioteki. Z tej okazji w Filii nr 3 odbyły się warsztaty tworzenia książki dotykowej "Czytam wyobraźnią". W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy 3a z SP5 w Słupsku. Inspiracją do stworzenia tej wyjątkowej książki był wiersz Małgorzaty Strzałkowskiej pt. "Wiosenny spacer". Dzieci wykazały się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością, w swojej pracy używały przeróżnych materiałów o różnorodnych fakturach: szmatek, filcu, pianki, guzików, papieru karbowanego itd. Książka wyszła przepiękna, kolorowa jak wiosna....