Klub Czarnego Krążka zaprasza do Czytelni na koncert laureatki tegorocznego Festiwalu Młodych Talentów Niemen Non Stop w Słupsku - PATRYCJI MIZERSKIEJ ! ! !

Patrycji na fortepianie akompaniować będzie Marta Żak oraz Beniamin Baczyński na basie, klarnecie i saksofonie.

Czytelnia | 14.12.2018 piątek | godz. 17.00

WSTĘP WOLNY !!!

Patrycja Mizerska (Gdańsk)

pm1Patrycja Mizerska to aktorka, wokalistka, absolwentka specjalności Musical na Wydziale Wokalno-Aktorskim w Akademii Muzycznej im. S. Moniuszki w Gdańsku w klasie śpiewu. Uczestniczka The Voice of Poland oraz Must Be The Music. Laureatka wielu festiwali ogólnopolskich i międzynarodowych. Naukę śpiewu rozpoczęła już w wieku 10 lat. Od roku wokalistka warszawskiego prog-rockowego zespołu Archangelica, z którym wydała płytę jesienią 2016 roku ,,Tomorrow starts today”, a takę była wokalistka zespołu rockowego Poxy Life. Można było ją zobaczyć w The Voice of Poland III (drużyna Edyty Górniak) oraz Must Be The Music 11. Laureatka m.in Grand Prix na: festiwalu FUMA w Zielonej Górze, festiwalu piosenki musicalowej i filmowej we Wrocławiu, III msc oraz wyróżnienie ma Międzynarodowym Festiwalu Niemen Non Stop, I msc na przeglądzie piosenki aktorskiej w Bielsku Białej itd. Występowała m.in na deskach Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej im. Fryderyka Chopina w Gdańsku, Teatru Wybrzeże w Sopocie. Uczestniczka wielu warsztatów wokalnych m.in. wielokrotnie z Elżbietą Zapendowską, Pauliną Kujawską, Grażyną Łobaszewską. Nagrywała piosenki do bajek dla dzieci przy współpracy z wydawnictwem ,,Astrum” we Wrocławiu. Jest pozytywną osobą pełną energii. Została tegoroczną laureatką 12. Festiwalu Młodych Talentów Niemen Non Stop w Słupsku, dzięki ekspresyjnemu wykonaniu "I've Been Loving You Too Long".

Beniamin Baczewski (Gdańsk)

Beniamin Baczewski – urodzony 14.05.1991r. w Gdańsku. Kompozytor, aranżer i multiinstrumentalista. Absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku, na kierunkach: instrumentalistyka – klarnet oraz kompozycja i kompozycja muzyki teatralnej I filmowej. Finalista Film Music Festival Young Talent Award 2017r., gdzie brał udział w kursach mistrzowskich z kompozytorami takimi jak Howard Shore, Trevor Morris, Richard Bellis, Sean Callery, Abel Korzeniowski. Laureat wielu prestiżowych konkursów kompozytorskich, w tym międzynarodowych: I miejsce za muzykę do filmu niemego Le Spectre Rouge z 1907 roku na XX Międzynarodowym Konkursie Kompozytorskim „2 Agosto” w Bolonii w 2014r.; I miejsce za utwór My Homeland na Konkursie muzycznym dla kompozytorów w Europie EU Play we włoskiej Genui w 2014r.; III nagroda na Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim „Fontannie bije ten dzwon” za utwór Płynna materia na carillon i taśmę w 2016r.; II nagroda za utwór Bursztynowa Rapsodia na orkiestrę symfoniczną, ilustrujący miasto Gdańsk, na Konkursie Kompozytorskim „Symfonia Gdańska” organizowanym przez Radio Gdańsk w 2013r.; II i III miejsce na I Ogólnopolskim Konkursie Kompozytorskim im. P. Perkowskiego w Toruniu za utwory: Wysiłek na chór dziecięcy i fortepian oraz Poprawa na chór mieszany a cappella w 2012r. Producent muzyczny, który ma koncie dwie swoje autorskie płyty: Bałtyckie Legendy, z 4 poematami symfonicznymi na 60 osobową orkiestrę oraz Fractus Sextet z 10 utworami na zespół kompozytora, w którym sam gra na gitarze basowej. Dwukrotny stypendysta Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wybitne osiągnięcia artystyczne, stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Młoda Polska” oraz Marszałka Województwa Pomorskiego, zdobywca nagrody publiczności w plebiscycie Młodych Twórców w Dziedzinie Kultury w 2015r. Jako aranżer współpracował m.in. z: Opera da Camera di Roma, Warszawską Operą Kameralną, Operą Bałtycką w Gdańsku, Mazowieckim Teatrem Muzyczny, Królewską Orkiestrą Symfoniczną w Wilanowie, Gdyńską Orkiestrą Symfoniczną, Gdyńską Szkołą Filmową, Centrum Kultury w Gdyni, Filharmonią Kaszubską w Wejherowie, Orkiestrą Kameralną Progress, Bellcanti oraz z Kancelarią Prezydencką RP i Wydawnictwem Szkolnym i Pedagogicznym w Warszawie. Aranżował utwory na koncerty telewizyjne dla TVP 2, TVP 3 i Republika TV oraz na Koncert Noworoczny w Filharmonii Narodowej. Jego aranżacje były grane na takich festiwalach jak: BMW Jazz Club, Ladies Jazz Festival oraz na trasach koncertowych: Viva Italia, Elvis Show, Operoteka, Kolędy Świata.

Serdecznie zapraszamy!!!

WSTĘP WOLNY ! ! !

Wydarzenie realizowane w ramach zadania pn. "Akademia Seniora" ze Słupskiego Budżetu Partycypacyjnego 2018.

Patrycja Mizerska na Festiwalu Niemen Non Stop w Słupsku 2018 /fot. Krzysztof Piotrkowski

KCK mizerska