Foto obrazy malowane woskiem

"Obrazy malowane woskiem" - to wystawa obrazów z Pracowni Batiku SOK w Słupsku, do obejrzenia której zapraszamy w Filii nr 5, przy ul. Jana Kazimierza 19/5. 

Czytaj więcej...

zdjęcie zakładek do książek

"Rekwizyty bibliofila" to tytuł wystawy zakładek książkowych zaprezentowanych w Filii 5, przy ul. Jana Kazimierza 19/5. Autorką kolekcji jest Mariola Dudek, nauczycielka kl. II, Szkoły Podstawowej nr 4. Pomysł gromadzenia zakładek od kilku lat, łączy się z zamiłowaniem do czytania dlatego część mieszkania zajmuje duży księgozbiór. Zakładki są pamiątkami z różnych podróży właścicielki kolekcji a także jej znajomych, którzy włączyli się w ideę zbierania zakładek.

Wystawę można obejrzeć do 28 marca 2017 r.,  w godzinach pracy biblioteki. Zapraszamy!

Foto haft kaszubski

Zapraszamy do Filii nr 5 MBP na wystawę prac Henryki Jurałowicz-Kurzydło. Wystawę "Kaszubskie motywy" można oglądać do 27 lutego 2017 r. 

Czytaj więcej...

zdjęcie koronki - frywolitki

Zapraszamy do filii nr 5 MBP na wystawę prac Elżbiety Kurpińskiej. Koronki artystyczne - frywolitki można obejrzeć w bibliotece przy ul. Jana Kazimierza 19/5 do 20 stycznia 2017 r.

Czytaj więcej...

obraz z wystawy

Barwy natury to tytuł wystawy malarstwa pani Bogumiły Skomoroko. Autorka jest członkiem Klubu Plastyka im. Stefana Morawskiego i Stowarzyszenia "Obszar Wrażliwości Artystycznej"

Od wielu lat uczestniczy w plenerach malarskich. Prace pani Bogumiły niejednokrotnie zdobywały nagrody i wyróżnienia. Inspiracją dla jej twórczości są najczęściej pejzaże Pomorza, kwiaty i architektura.

 

Zbiór prac autorki można obejrzeć w Filii 5 MBP, przy ul. Jana Kazimierza 19/5 do 20. grudnia 2016 r. Zapraszamy!