Z okazji Tygodnia Bibliotek 10 maja (czwartek) uczniowie ze Szkoły Podstawowej Nr 8 wzięli udział w akcji "Spotkajmy się w Bibliotece". Wyruszyliśmy spod Filii nr 8 na bajkowy spacer.

Na początku uczestnicy wysłuchali trzech baśni Charlesa Perraulta: Kota w Butach, Czerwonego Kapturka oraz Śpiącej Królewny. Następnie dzieci wykonały bajkowe czapki nawiązujące do ich ulubionych baśni. Tak przygotowani wyruszyliśmy na spacer po okolicy Filii nr 8 MBP w Słupsku. Napotkanym ludziom rozdawaliśmy książki w ramach akcji bookcrossingowej i zapraszaliśmy do biblioteki. Uczestnicy spaceru mieli również czas na odpoczynek i zabawę.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałe chwile! Szczególnie młodzieży - wolontariuszom z ZSA.