Plakat Wietnam

7 czerwca o godz. 17.00 zapraszamy do filii nr 7 przy ul. Podgórnej 1 na spotkanie z cyklu "W drodze". Swoimi wrażeniami z podróży po Wietnamie podzieli się z gośćmi Lucjan Duchnowicz.

Pan Lucjan pisze o sobie: "Pierwsza moja pasja to fotografia. Taka niezbyt wyrafinowana, prosta, związana z przyrodą, podróżami i zwiedzaniem. A druga pasja to właśnie podróżowanie. Czynię to na różne sposoby. Samochodem, kajakiem, rowerem, motoparalotnią, wędrując bezdrożami. Jeśli tylko jest to możliwe to lubię konfrontować widoki znanych mi miejsc z tych kilku perspektyw - z lądu, wody i powietrza. Do tego w różnych porach roku. Oprócz poznawania miejsc, obiektów i przyrody, lubię poznawać ludzi. Słuchać ich opowieści, wyławiać z tego ciekawe smaczki, mało znane historie. Nie stronię od miejsc których niektórzy się obawiają. Ciemne, wąskie uliczki w których nie ma turystów. Nie stronię także od dalszych wypraw. Obowiązkowo niskobudżetowych. Swoimi wrażeniami i widokami dzielę się na swojej stronie Fb: Lucjan Duchnowicz Fotopodróże. Znajdziecie tam wiele zdjęć i opisów ze Słowińskiego Parku Narodowego, Parku Krajobrazowego Dolina Słupi i. z wielu innych miejsc. Mam nadzieję że dadzą energię i inspirację zarówno do poznawania świata jak i odkrywania na nowo okolic".