dolina 010

Jeśli dostrzegasz w sobie talent plastyczno-literacki to zachęcamy cię do podzielenia się tym talentem z nami. W jaki sposób? Zachęcamy do udziału w konkursie,

którego celem jest wykonanie kartki pocztowej. Myślą przewodnią obecnej edycji jest hasło „Pozdrowienia znad Słupi”.
Organizatorami konkursu są: Park Krajobrazowy „Dolina Słupi”,  Miejska Biblioteka Publiczna  w Słupsku  oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku. To już VII edycja konkursu plastyczno-literackiego „Na mapie świata jest takie miejsce”.
Konkurs kierujemy do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. W takich kategoriach wiekowych będą także oceniane prace. Najlepsze z nich stworzą zbiór prac, który wzorem lat ubiegłych będzie wypożyczany przez organizatorów. Wędrująca kolekcja może stać się  inspiracją do spotkań poświęconych przyrodzie „Małej ojczyzny”.

Prace konkursowe przyjmowane są w siedzibie  Pomorskiego Zespołu Parków Krajobrazowych w Słupsku ul. Poniatowskiego 4A (II piętro) do 13 kwietnia 2018 roku w godzinach 7.30-15.30.

Zaproszenie do udziału w konkursie.

Regulamin konkursu "Pozdrowienia znad Słupi".Regulamin konkursu "Pozdrowienia znad Słupi".