plakat konkursowy

Mamy dla Was trzy konkursy! Filmowy, pisarski i na ilustrację. Wszystkie one związane są w naszym nowym kanałem filmowym GORĄCZKOWO ZACZYTANI na You Tube i rzecz jasna z książkami. Nagrody czekają!

Konkurs na videorecenzję polega na nagraniu własnego filmiku polecającego Waszą ulubioną książkę, konkurs na fanfik na napisaniu ciągu dalszego przygód bohaterów jednej z książek, które przeczytaliście, a w konkursie na ilustrację przysyłacie nam obrazek, który stworzycie na podstawie książki, która szczególnie przypadła Wam do gustu. Na początku października zaprezentujemy odcinek specjalny "Gorączkowo zaczytanych", w którym pokażemy wyróżniające się prace. Na nagranie zaprosimy oczywiście wszystkich laureatów, ale to od Was będzie zależeć, czy zechcecie w nim wystąpić.

Nie czekajcie, czas ucieka, a wszystkie szczegóły rozwieją regulaminy, które przeczytać możecie w sekcji z regulaminami na naszej stronie. 

Zanim jednak się w nie wgryziecie zapraszamy do oglądania filmików, w których uczestnicy projektu "Zawirusowani książką" polecają Wam ciekawe opowieści.

ODWIEDŹ KANAŁ "GORĄCZKOWO ZACZYTANI"

PRZECZYTAJ REGULAMINY KONKURSÓW