"Czytam z mamą, czytam z tatą" tym razem w świątecznej odsłonie. W wigilię Dnia Dziecka Filia nr 6 zaprosiła najmłodszych z rodzicami do wspólnej zabawy.

Porywisty wiatr nie pokrzyżował świątecznych planów. Plenerowe zabawy przenieśliśmy do zacisznej sali bibliotecznej, gdzie uczestnicy rozwiązywali literackie zagadki, odgrywali scenki z baśni, wzięli udział w książkowych wyścigach. Na zakończenie obejrzeliśmy film o żółwiu Franklinie, który przypadkowo zniszczył książkę i bał się ją odnieść do biblioteki, a także odcinek wideobloga dla młodych czytelników "Gorączkowo zaczytani" nagranego w Filii nr 6 w ramach projektu "Zawirusowani książką".

OBEJRZYJ WSZYSTKIE ODCINKI WIDEOBLOGA "GORĄCZKOWO ZACZYTANI" I WEŹ UDZIAŁ W JEDNYM Z NASZYCH KONKURSÓW