"Tajemnica natury" to tytuł wystawy malarstwa i fotografii p. Barbary Puzio, którą można obejrzeć w Filii nr 5, przy ul. Jana Kazimierza 19/5.

Pani Barbara mówi o sobie: "Wychowałam się i pracowałam w Słupsku. Z zawodu jestem technikiem technologii o specjalności meblarstwo, dyplom z tematu "Intarsja w galanterii drzewnej". Od paru lat jestem związana z Klubem Plastyka im. S. Morawskiego w Słupsku. Piękno przyrody przekładam na obrazy. Dużo fotografuję, szczególnie drzewa. Piszę wiersze, śpiewam i gram na gitarze, zwłaszcza przy ogniskach w gronie przyjaciół. Malarstwo jest dla mnie ukojeniem i uspokojeniem w pędzie życia. Słupsk to moje ukochane miasto."

Autorską wystawę można oglądać w czasie godzin pracy biblioteki  do 26 czerwca 2017. Serdecznie zapraszamy.