Kalendarz:
Autor:
Magdalena Pepłońska

Opis

Filia nr 7 zaprasza na spotkanie z Alicją Świetlicką pt. "Weneckie pałace" w ramach cyklicznych spotkań podróżniczych W drodze

Alicja Świetlicka

Absolwentka polonistyki oraz podyplomowego studium bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ciągu swojej pracy w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Słupsku zajmowała się regionaliami, m.in. opracowywaniem materiałów do bibliografii regionalnej oraz wydawnictwami (m.in. seria biobibliografii pisarzy słupskich). Najmilej wspomina dwutygodniową włóczęgę z przyjaciółmi po Toskanii, tydzień w Wenecji i Rzym zwiedzany na własną rękę, a podróżą życia mógłby być dla niej rejs Wisłą od Krakowa do Gdańska. 16 listopada o godz. 17.00 podzieli się z nami wrażeniami z pobytu w Wenecji.

Location information

FIlia nr 7