plakat gry miejskiej

Czy znasz szlacheckie (rycerskie) herby? Czy wiesz, jak z giermka stać się księciem? Czy chciałbyś zaprojektować średniowieczny dukat? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedź podczas fascynującej „Nocy ze średniowieczem”, na którą zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Słupsku. Zapisz się już dziś. Liczba miejsc ograniczona!

Warsztaty interaktywne odbędą się w ramach festiwalu Bałtyckie Klimaty Literackie. Poprowadzi je znany pisarz Dariusz Rekosz. Rozpoczną się 16.09.2017 roku o godzinie 20.00 w Filii nr 8 przy ulicy Braci Gierymskich 1 w Słupsku, a zakończą 17.09.2017 o godzinie 6.00. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 7-14 lat.

Na zgłoszenia czekamy do 11.09.2017 roku. 

Zapisy przyjmuje i udziela wszelkich informacji Kinga Dziwisz pod numerem telefonu 59 84035 lub 728363073

Na warsztaty należy zgłosić się z wypełnioną przez opiekuna Zgodą na udział dziecka w warsztatach oraz Deklaracją Uczestnika. 

POBIERZ ZGODĘ NA UDZIAŁ DZIECKA

POBIERZ DEKLARACJĘ UCZESTNIKA

Najważniejsze informacje

  • Dziecko musi mieć ze sobą karimatę, koc, śpiwór, małą poduszkę. Najlepszy strój to dres.
  • Dziecko nie zabiera ze sobą telefonu komórkowego (kontakt zapewni organizator), tabletu, odtwarzacza muzyki (np. MP3) oraz innych urządzeń elektronicznych.
  • Dziecko nie przynosi ze sobą jakichkolwiek produktów spożywczych (jedzenia i picia). Zostaną zapewnione przez organizatora.

Zapraszamy